Domů / Čerpadla pro akvárium / Proudová čerpadla / Tunze

Tunze Turbelle® stream 3+ (6150.001)


Žádné hodnocení. Kód:
proudové čerpadlo TUNZE
Výrobce: TunzeTunze
Dostupnost: Připraveno k odeslání
8.990,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 1 - 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
Tunze Turbelle® stream 3+ (6150.001)

 

pro akvária až do 3 000 litrů
Výkon: od 2.500 cca do 15.000 l/h
s Turbelle® Controllerem
Spotřeba: od 3,5 max. do 50 W
Napájecí zdroj: 100 - 240 V / 50 - 60 Hz
Délka kabelu: 5 m
Rozměry (D x Š x V): 88 x 70,6 x 184 mm
Silence Magnet Holder do síly skla 15 mm, dodávaný s usměrňovačem proudu vody a ochrannou mřížkou.

Elektronicky řízená čerpadla se synchronním motorem – včetně regulátoru Turbelle® Controller

Turbelle® Controller je řídicí jednotka sloužící k nastavování různých výkonových úrovní čerpadla. Současně umožňuje simulaci vln, oscilační proudění, automatické vyhledávání rezonanční frekvence při oscilačním proudění a vybaven je rovněž funkcí Foodtimer. Umožňuje také přímé připojení k Multicontrolleru. Čerpadlo tak např. může spolupracovat v režimu odliv-příliv s dalšími čerpadly. Po propojení regulátoru Turbelle®se zařízením Moonlight 7097.050 (není součástí dodávky) se automaticky aktivuje pokles výkonu na noční režim. Propojí-li se regulátor pomocí kabelu 7092.300 s dalším regulátorem, je možné připojit a ovládat další čerpadlo, např. k zajištění simulace vln nebo oscilačního proudění. Pomocí rozdvojovacího kabelového adaptéru 7090.300 lze připojit třetí regulátor.
Turbelle® stream electronic jsou nízkonapěťová čerpadla s ochranou SELV s regulovanými otáčkami; jejich použití je ideální pro vytváření vln nebo pro simulaci odlivu a přílivu v každém akváriu o objemu 200 až 2.000 litrů (6105) resp. až 4.000 litrů (6155 a 6255). Jsou vybavena novým mikroprocesorem řízeným motorem a regulátorem Turbelle®. Elektronický motor automaticky upravuje svoje otáčky podle zatížení čerpadla a neustále hledá nejvyšší možnouúčinnost při minimální energetické spotřebě. Tato energetická spotřeba je přitom zhruba o 50% nižší, než u motorů konvenčních čerpadel při stejném výkonu čerpadla. Čerpadlo je vybaveno ochranou proti zablokování a zadření a také funkcí Fish Care, která v případě, že čerpadlo nepracuje, otočí jedenkrát vrtulkou každých 20 sekund. Ovládání všech čerpadel Turbelle® stream electronic je kromě toho možné také Multicontrollerem 7095 a 7097.

Světová novinka — první Turbelle® s magnetickým uložením

Nové čerpadlo Turbelle® stream 3 vyhovuje dokonale požadavkům dnešní akvaristiky. Je kompaktní, výkonné, všestranně použitelné a kromě toho 
absolutně tiché díky speciální hnací jednotce zakomponované do magnetického lože. Stream 3 se vyznačuje vysokou energetickou účinností a záruční dobou 5 let!

Tunze

Společnost TUNZE® představila v roce 2002 první proudové čerpadlo vybavené vrtulkou a vtiskla tak název jednomu typu čerpadel: Turbelle® stream. Od té doby odvedli vývojáři TUNZE® v této oblasti úctyhodný kus práce. Turbelle® stream 3 je zcela nový druh proudových čerpadel určených pro menší a velká akvária. Nový nadčasový design jej činí v každém akváriu téměř neviditelným. Jeho bez konkurenčnost však tkví v ultra tichém chodu – a to i při maximálním výkonu – díky nové magneticky uložené hnací jednotce, která neobsahuje žádné součásti podléhající opotřebení. Nastavení výkonu lze provádět od pouhých 3,5 do 50 W v rozmezí 2.500 až 15.000 l/h. Dodává se společně s Turbelle®Controllerem a 5m kabelem k čerpadlu. Silence Magnet Holder umožňuje přichycení v kterémkoliv místě na skle akvária do síly 15 mm. Nová funkce 0,8 Hz FishCare zabraňuje poraněním ryb a jiných živočichů. Pro větší akvária je možné zvětšit sílu skla až na 19 mm (příslušenství).

Orientační obrázek, odchylky jsou možné.

Tunze turbelle stream 3

Nastavitelný a odnímatelný usměrňovač proudění 
přizpůsobující podmínky proudění konkrétnímu akváriu. Stream 3 je tak možné umístit svisle a diskrétně do rohu ve větší hloubce akvária.

Velmi odolný PUR kabel (5 m).


Akusticky optimalizovaný nízkofrekvenční vrtulka dodává nejlepší možný hydraulický výkon.


Velký sací koš s masivními západkami se dá snadno sundat a lze jej opatřit ochrannou mřížkou před malými živočichy, sasankami atd.


Hybridní úchyt formou savky a magnetu.


Eliminace přenosu vibrací silikonovými tlumiči.


Mikroprocesorem řízený motor s inteligentním monitorováním provozních stavů a špičkovou výkonovou elektronikou.


Počítadlo provozních hodin s LED rozhraním.


Magnetické ložisko nepodléhající opotřebení pro bezkontaktní radiální uložení eliminuje hlučnost motoru.


Uložení z technické keramiky a velmi kvalitního umělohmotného materiálu.


Odolný vnější plášť ve vysokém lesku.


Sací otvor pro optimální chlazení rotoru.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.