Domů / Filtrace akvária

TUNZE Comline® Reefpack 100


Žádné hodnocení. Kód:
Výrobce: TunzeTunze
Dostupnost: na objednávku 10 - 14 dní
3.790,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 10 - 14 Dnů
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
TUNZE Comline® Reefpack 100

Comline® Reefpack 100 je optimální souprava technických filtračních prvků určená pro mořskovodní nanobiotopy. Cílem je provozování náročného mořského akvária o objemu 30 až 100 litrů za podmínek podobných těm, které panují v přírodě.
Mechanická a chemická filtrace s Comline® filtrem 3161 s možností doplňování všech druhů filtračních médií.
Odpěnění pomocí Comline® DOC Skimmeru 9001.
Zásobník 5002.100 o objemu 13 litrů, slouží jako zásobárna doplňované vody.
Spotřeba jen 7 W pro všechny komponenty, 230 V / 50 Hz (115 V / 60 Hz).
Dodávka obsahuje: Zařízení připravené k okamžitému použití s patentovaným magnetickým držákem do síly skla 10 mm, zásobníkem a filtrační vatou. Rozměry s nádobkou odpěňovače (D x Š x V): 115 x 123 x 215 mm

V mořském akváriu jsou používány filtry, odpěňovače a biologické know how; přírodní podmínky jsou splněny tehdy, jestliže je podávání a odstraňování krmiva a udržováno v rovnováze. V praxi to znamená, že škodlivé látky, které do vody zanáší jeden živočišný druh (např. ryby), jsou jiným druhem (např. korálnatci, drobnými živočichy) zužitkovány, popř. odstraňovány za pomoci vhodných technických zařízení (např. filtry, odpěňovače) a tím zneškodněny.

Výměna vody s Comline® Reefpack:

Výměna vody s Comline® Reefpack:

Dosud bylo téměř nemožné úspěšně provozovat akvaristiku bez časté výměny vody. Ucelený a efektivně pracující filtrační systém Reefpack dnes umožńuje snížit četnost výměn vody na minimum a současně v akváriu udržet konstantní parametry vody.

Energy Saving

High efficiency synchronous PM-motor

Flash Skimming

Flash Skimming

Princip Flash Skimming zajišťuje efektivní a vysoce účinnou tvorbu pěny.
Princip: Voda z povrchu akvária je bohatá na proteiny a je v TUNZE® Foameru intenzivně promíchávána se vzduchem. Za vzniku bublinek jsou na jejich povrchu okamžitě zachycovány proteiny, celulóza a odumřelé zbytky. Vznikají velmi drobné bublinky o velikosti mezi 0,1 a 0,3 mm. Směs vody a vzduchových bublin se v tělesu odpěňovače rozpíná a stabilizuje, voda se navrací zpět do akvária a proteiny nasycené vzduchové bublinky do reaktoru pěnové nádobky. Patentovaná mezikomora systému Anti Overfoaming s fázovou vodou zabraňuje přetékání odpěňovače a odpěňovací výkon reguluje v závislosti na množství vody a organické zátěži. Mimořádně vysokou účinnost v porovnání s odpěňovači vysoké konstrukce s dlouhou kontaktní dobou dosahuje princip Flash Skimming tím, že adsorbované látky zůstávají na povrchu vzduchových bublinek a nejsou vháněny zpět do akvarijní vody.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.