Navštivte nás také na

připojte se také na facebooku

facebook Mořské akvárium Pepinův útes

 

Naše videa na Youtube

náš web je připraven na Vaši návštěvu

Navštivte také náš webEET informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě 
technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

 

 

Anketa
Jakou preferujete filtraci
14 % (50)
29 % (103)
13 % (46)
9 % (33)
12 % (41)
22 % (77)

Celkem hlasovalo: 350

Proudové čerpadlo AI Nero5

Kód: ainero5
proudové čerpadlo nové generace

Žádné hodnocení.
Dostupnost: Připraveno k odeslání
8.690,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 1 - 3 Dny
 
Proudové čerpadlo AI Nero5

NERO 5 - proudové  čerpadlo nové generace   

Nero 5 je zcela nové výkonné proudové čerpadlo od Aqua Illumination (AI), společnosti, která je především známá jako průkopník LED osvětlení (AI Sol, AI Prime a Hydra).

 

Proudové čerpadlo Nero 5 je prvním počinem firmy Aqua Illumination mimo tradiční výrobu LED osvětlení. Nicméně sdědilo mnoho skvělých funkcí díky zkušenostem AI s vývojem intuitivního ovládání pro osvětlení... Velkou předností je OVLÁDÁNÍ pomocí chytrého telefonu/tabletu POMOCÍ STEJNÉ APLIKACE jakými se ovládají LEDky, takže pokud již vlastníte LED osvětlení AI PRIME HD nebo AI HYDRA 26/52HD, budete mít vše v jednom!

 

 

 

Max proudění ~ 11.300 l/h 

 

Nero 5 od AI vytváří různé objemy vodního proudění dle nastavení... lze jej popsat jako silné, ale zároveň jako šetrné. Tradiční design vrtulových čerpadel produkuje surový proud, který může negativně působit na korály. Naopak inovativní Nero 5 tlačí vodu v širokém pásu, který dává do pohybu krmiva, detritus nebo další volně se pohybující částice bez toho, aniž by přímo odstřelovalo korály. Čerpadla hrají v mořském akváriu různé role, nicméně jejich hlavním úkolem je produkovat dostatečné proudění tak, aby nevznikala tzv. "mrtvá" místa s min pohybem vody, kde by se usazoval bioodpad. Ten by měla čerpadla naopak výřit tak, aby se dostal do filtrační části a mohl být odstraněn. Pomocí technologie BlueTooth LE můžete čerpadlo přepínat mezi různými nastaveními (modes), nebo vytvořit každodenní schéma/program, kterým budete měnit proudění v nádrži v průběhu dne.

 

 • Tiché proudění (Whisper Quiet)
 • Kontrolovatelné (Controllable)
 • Efektivní (Efficient)
 • Kompaktní (Compact Design)
 • Široký záběr proudění (Broad Flow)
   

 

Ovládání

Čerpadlo se ovládá pomocí nejnovější technologie BlueTooth LE, tj. připojení čerpadel je velmi rychlé, protože nemusíte vytvářet bezdrátovou síť atd. Před zapojením čerpadla Aqua Illumination Nero 5 stačí otevřít aplikaci "MyAi", vybrat vhodný režim a začít ovládat proudění ve vlastním akváriu.

 

Vybírat lze z různých režimů proudění a zvolit ten vhodný pro vlastní korály a ryby. Chtěli bychom vypíchnout 2 režimy, tzv. "Random" (náhodný) a "Schedule modes" (plánovací režim). U plánovacího režimu si můžete vytvořit vlastní schéma celodenního proudění, které se bude měnit v průběhu dne a využije dostupných režimů a možností nastavení... Nebo nastavte Nero 5 na režim "Random" a ponechte jej vlastnímu životu.

Nero 5 je čerpadlo standardně vybavené ovladačem, který má 1 tlačítko, tzn. pokud nemáte možnost nebo nechcete momentálně čerpadlo ovládat chytrým telefonem/tabletem/pc, můžete využít ovladač, kde pomocí tlačítka a jeho přidržením po různě dlouhou dobu změníte rychlost, režim proudění nebo dočasně čerpadlo vypnete bez potřeby dalších ovladačů.

 

Režimy proudění:

 

 • Random - nechte své akvárium žít vlastním životem. Nero 5 bude nádhodně měnit typy proudění v průběhu dne a bude vytvářet přírodní vodní proudění napříč vaším akváriem.
 • Pulse - režim, který vytváří vlnění napříč akváriem. Interval tvorby vlnění lze měnit dle potřeb akvária a živočichů. Silné vlnění můžet vytvářet u živočichů určitý druh stresu, nicméně je to skvělá metoda jak zvýřit biologické usazeniny (detritus) a tento odfiltrovat.
 • Constant - nastavte a zapomeňte! Stačí jen nastavit určitou sílu proudění a Nero 5 tento režim a sílu proudění bude udržovat do doby než jej změníte.
 • Schedule - vytvořte si rozvrh různých typů proudění. Využitím aplikace MyAi si vytvořte rozvrh/plán různých typů proudění v průběhu dne. Nastavíte během pár minut!
 • Feed - pokud živočichy krmíte napřímo, pak čerpadlo s tzv. "Feed" režimem je nutností. V takovém případě stačí přidržet tlačítko na ovladači na 2-5vteřinNero 5 se přepne do tohoto režimu na 10 minut.
 • All-Off - vypněte čerpadlo/a kdykoliv potřebujete. Stačí přidržet tlačítko ovladače na 6+ vteřin a čerpadla se vypnoutJakmile se tlačítka znovu dotknete, čerpadla se zase uvedou do provozu
   

 

Stáhněte si aplikaci MyAi pro Android!   //  verze pro iOS je dostupná na iTunes App Store  

 

 

 

Magnetické upevnění

 

Upevnění čerpadla Nero 5 je otázkou chvíle. Magnetický systém upevnění je součástí balení a umožňuje rychlý pohyb/umístění čerpadla napříč nádrží. S úhlem okolo 15° můžete Nero 5 namířit jakýmkoliv směrem dle potřeby. Dvoudílný upevňovací systém zahrnuje vnitřní a venkovní magnet, které umístíte proti sobě na sklo o tloušťce skla do 13mm (1/2"). Upevňovací systém obsahuje izolaci, která napomáhá tichému chodu čerpadla.

 

 

 

 

 

Specifikace:

 • Max proudění ~ 11300 l/h (3000 GPH)
 • Max tloušťka skla - 13mm (1/2")
 • Rozměry (mokrá část) - 5,4 x 7,15cm  (2.1" x 2.8")  
 • Spotřeba - variabilní ~30W @ 120VAC max

 

Co je součástí balení?

 • 1x Nero 5 vrtulové čerpadlo
 • 1x Nero 5 ovladač
 • 1x Magnetický upevňovací systém
 • 1x napájecí zdroj
 • 1x instrukční karta
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.