Novinky
Import ryb, korálů atd. 15.listopadu 2018 ze tří destinací najednou
Import ryb, korálů atd. 15.listopadu 2018 ze tří destinací najednou 15.11.2018 - mimořádně zajímavý trojitý import ...... číst více
Import ryb a dalších živočichů 6.listopadu 2018
Import ryb a dalších živočichů 6.listopadu 2018 06.11.2018 - číst více
Import 31.10.2018
Import 31.10.2018 31.10.2018 - nejnovější import ................ číst více
Import 5.října 2018
Import 5.října 2018 04.10.2018 - NEJNOVĚJŠÍ IMPORT ----- číst více
Pozor 28.září 2018 zavřeno Státní svátek
27.09.2018 - v sobotu 29.září 2018 otevřeno jako normálně 10 - 14 číst více
Import ryb a bezobratlých 26.září 2018
Import ryb a bezobratlých 26.září 2018 26.09.2018 - Nejnovější import k dispozici ........ číst více
Import 20.září 2018
Import 20.září 2018 21.09.2018 - nejnovější import ryb .......... číst více
Import 13.září 2018
Import 13.září 2018 12.09.2018 - nejnovější import .... číst více
POZOR ZAVŘENO
POZOR ZAVŘENO 19.08.2018 - POZOR ZAVŘENO od 19.srpna do 2.září 2018 Nebude probíhat ani žádná expedice objednávek z e-shopu ..... číst více
Import 9.srpna 2018
Import 9.srpna 2018 09.08.2018 - nejnovější import ryb a bezobratlých číst více
Další novinky
Navštivte nás také na

připojte se také na facebooku

facebook Mořské akvárium Pepinův útes

 

Naše videa na Youtube

náš web je připraven na Vaši návštěvu

Navštivte také náš webEET informační oznámení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. 
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě 
technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

 

 

Anketa
Jakou preferujete filtraci
14 % (40)
31 % (88)
12 % (33)
8 % (23)
13 % (38)
22 % (63)

Celkem hlasovalo: 285

LED svítidlo Ecotech Radion G4 XR15w PRO

Kód: XR15G4
LED svítidlo pro mořské akvárium

Žádné hodnocení.
Ecotech Marine Výrobce: Ecotech Marine
Dostupnost: Připraveno k odeslání
12.280,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 1 - 3 Dny
 
LED svítidlo Ecotech Radion G4 XR15w PRO

 

Radion G4

Celosvětově známé LED osvětlení je nyní ještě lepší...

 


U nejnovější generace modelu Radion se radikálně přehodnotil přístup k jednoduchosti, kráse a výkonu LED osvětlení. Jedno z nejlepších akvarijních osvětlení je nyní ještě o něco lepší.
Jednoduše řečeno, Radion G4 (4.generace) je nyní ještě lepší.

 

 

Více barev
Radion G4 má kompletně přepracované svazky LED. Osvědčená barevná kombinace byla rozšířena o "teplou bílou" a "fialovou", tj. toto rozšíření bude ještě větším přínosem pro vaše korály. Díky rekonfiguraci LED svazků byly použity nové čočky HEI se záměrem dosáhnout vyrovnaného barevného mixu, lepšího než u předchozího modelu.

 

Širší pokrytí
Čočky HEI, použité u G4, poskytují větší světelné pokrytí. Toho je dosaženo díky rozšířenému osvětlení, které by jinak tvořilo oblast s vyšší hodnotou PAR přímo pod samotným osvětlením, tj. nyní se výkon osvětlení rozšíří a tím pokryje mnohem větší prostor s intenzitou pro zdravý růst korálů. Tím se také dosáhne nižší úrovně stínů v akváriu a zároveň se zvýší prostor pro umístění korálů ve všech dostupných hloubkách.

 

Ještě civilizovanější
EcoTech chce vyrábět co nejméně náročné zařízení pro uživatele na trhu. G4ka pokračuje v atraktivním designu modelů Radion, s malými rozměry a navíc se nyní ještě snížila úroveň provozního hluku. G4ka nabízí kompletně přepracovaný chladič s novou geometrií a mikro žebry, které dělají systém chlazení méně nápadným.

 

Více kontroly
Více barev se odráží ve větším počtu kanálů. G4ka, podobně jako její předchůdci, bude plně kompatibilní se systémem EcoSmart Live. Lze ji přidat do již existujícího nebo nového ESL účtu skrze USB nebo prostřednictvím zařízení Reeflink (prodává se samostatně).  *Kontrola kanálů se aktualizovala tak, aby odpovídala novým LED svazkům (klastrům) a obsahuje fialovou a teplou bílou.

 

4. generace obsahuje nejsofistikovanější design čoček na trhu. Čočky HEI dodávají světlo jednotně a barevný mix je obdobný jako u osvětlení, které by kombinovalo výbojky se zářivkami T5, navíc bez kompromisů na straně výkonu a efektivity LEDek.

 

 

Porovnání
Jak působivý je nový design čoček HEI? Stačí porovnat předchozí generaci čoček Radion, které používaly nejlepší optickou technologii toho času. Všimněte si distribuce PAR díky reflektoru a čoček TIR... Je ihned patrné, že optika HEI nabízí významné zlepšení z pohledu poskytnout větší/širší pokrytí.

 

 

SPECIFIKACE

 

XR15w G4 PRO

 

 

 

Tiché aktivní chlazení
Chladič u G4ky byl přepracován od základu s cílem maximalizovat jeho povrch a umožnit rychlé rozptýlení tepla. Několik kanálů umožňuje otevřenou ventilaci a proudění vzduchu. Tento systém efektivního systému chlazení výrazně snižuje potřebu aktivního chlazení, které snižuje potřebu používání větráku, a tak redukuje hluk proudění vzduchu.

 

 

 

 

Držáky RMS
Tyto 2 specializované sady jsou určeny pro modely Radion XR15 a XR30. Každá sada obsahuje vše co potřebujete pro upevnění osvětlení Radion na téměř jakékoliv standardní nebo bezrámové akvárium.
Každá sada obsahuje několik pohyblivých ramen/kolejnic a otočnou úchytnou plochu "x-bracket", která vám umožňí jednoduše umístit váš Radion tam, kde jej potřebujete mít.

 


 

Kolejnicový systém RMS
Tento systém umožňuje upevnit více světel typu Radion XR30 nebo Radion XR15. Tato sada obsahuje:

 

* vestavěný systém pro upevnění/skrytí kabelů
* kompatibilní úpravy pro rámová, bezrámová a typ "euro-braced" nádrže
* jde o pevný systém ač představuje lehkou konstrukci
* hliníkový povrch
* upevňující posuvné koncovky pro horizontální a rotační upevnění
* optimální upevnění Radion osvětlení ve výši cca 18 cm (7")) nad hranou nádrže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovládací webová platforma
EcoSmart Live je cloudové řešení, je centrem pro ovládání přístrojů fy EcoTech Marine. Ovládejte a upravujte své Radiony a čerpadla VorTech kdykoliv a odkudkoliv. Vše co potřebujete je připojení na internet a weboový prohlížeč (Chrome, Firefox nebo Safari). A protože jsou všechna data uložena v cloudu, vaše připojení je vždy zabezpečeno a vaše data jsou uložena, abyste je mohli používat při ovládání a programování.


Ovládejte svá zařízení odkudkoliv a kdykoliv...
Nezáleží na tom, kam vás život zavede, vaše akvárium bude vždy s vámi. Díky cloudovému řešení EcoSmart Live se můžete pomocí internetového připojení a webového prohlížeče kdykoliv připojit - buď prostřednictvím PC, pomocí tabletu či chytrého telefonu.
Mějte klid v duši a užívejte volných chvil s vědomím, že jsou váš útes a jeho obyvatelé v pořádku. (A navíc můžete říci sbohem instalacím softwaru či aktualizacím, protože se vše instaluje automaticky.)

 

Ovládejte vaše zařízení...
Je na vás, do jaké hloubky chcete zařízení ovládat/řídit. Například, použijte jeden z mnoha předdefinovaných programů pro osvětlení Radion — nebo vytvořte svá vlastní nastavení, kterými budete ovládat každou barvu zvlášť. Můžete změnit i intenzitu osvětlení v průběhu dne a upravovat lunární fáze v průběhu noci.

 


Další úroveň využití EcoSmart Live
Vlastnit ReefLink není nutností pro připojení k EcoSmart Live, ale bude se vám líbit flexibilia a svoboda, kterou nabízí. Reeflink vám pomůže odstranit potřebu pravidelného připojování se k Radionu pomocí USB, protože umožňuje stálé připojení vašeho akvária k síti. Díky ReefLinku můžete používat iPhone, iPad a chytré telefony/tablety na platformě Android ke vzdálenému ovládání vašich Radionů atd.

 

S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.