Domů / Osvětlení akvária / Osvětlení LED / Svítidla Radion LED / LED svítidla Radion

LED svítidlo Ecotech Radion G4 XR30w PRO


Žádné hodnocení. Kód:
LED svítidlo pro mořské akvárium
Výrobce: Ecotech MarineEcotech Marine
Dostupnost: Připraveno k odeslání
23.990,00 Kč , plus doprava
Doba dodání: 1 - 3 Dny
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.
LED svítidlo Ecotech Radion G4 XR30w PRO

 

Radion G4

Celosvětově známé LED osvětlení je nyní ještě lepší...

 


U nejnovější generace modelu Radion se radikálně přehodnotil přístup k jednoduchosti, kráse a výkonu LED osvětlení. Jedno z nejlepších akvarijních osvětlení je nyní ještě o něco lepší.
Jednoduše řečeno, Radion G4 (4.generace) je nyní ještě lepší.

 

 

Více barev
Radion G4 má kompletně přepracované svazky LED. Osvědčená barevná kombinace byla rozšířena o "teplou bílou" a "fialovou", tj. toto rozšíření bude ještě větším přínosem pro vaše korály. Díky rekonfiguraci LED svazků byly použity nové čočky HEI se záměrem dosáhnout vyrovnaného barevného mixu, lepšího než u předchozího modelu.

 

Širší pokrytí
Čočky HEI, použité u G4, poskytují větší světelné pokrytí. Toho je dosaženo díky rozšířenému osvětlení, které by jinak tvořilo oblast s vyšší hodnotou PAR přímo pod samotným osvětlením, tj. nyní se výkon osvětlení rozšíří a tím pokryje mnohem větší prostor s intenzitou pro zdravý růst korálů. Tím se také dosáhne nižší úrovně stínů v akváriu a zároveň se zvýší prostor pro umístění korálů ve všech dostupných hloubkách.

 

Ještě civilizovanější
EcoTech chce vyrábět co nejméně náročné zařízení pro uživatele na trhu. G4ka pokračuje v atraktivním designu modelů Radion, s malými rozměry a navíc se nyní ještě snížila úroveň provozního hluku. G4ka nabízí kompletně přepracovaný chladič s novou geometrií a mikro žebry, které dělají systém chlazení méně nápadným.

 

Více kontroly
Více barev se odráží ve větším počtu kanálů. G4ka, podobně jako její předchůdci, bude plně kompatibilní se systémem EcoSmart Live. Lze ji přidat do již existujícího nebo nového ESL účtu skrze USB nebo prostřednictvím zařízení Reeflink (prodává se samostatně).  *Kontrola kanálů se aktualizovala tak, aby odpovídala novým LED svazkům (klastrům) a obsahuje fialovou a teplou bílou.

 

4. generace obsahuje nejsofistikovanější design čoček na trhu. Čočky HEI dodávají světlo jednotně a barevný mix je obdobný jako u osvětlení, které by kombinovalo výbojky se zářivkami T5, navíc bez kompromisů na straně výkonu a efektivity LEDek.

 

 

Porovnání
Jak působivý je nový design čoček HEI? Stačí porovnat předchozí generaci čoček Radion, které používaly nejlepší optickou technologii toho času. Všimněte si distribuce PAR díky reflektoru a čoček TIR... Je ihned patrné, že optika HEI nabízí významné zlepšení z pohledu poskytnout větší/širší pokrytí.

 

 

SPECIFIKACE

 

XR15w G4 PRO

SPECIFICATION

 

XR30w G4 PRO

 

 

 

Tiché aktivní chlazení
Chladič u G4ky byl přepracován od základu s cílem maximalizovat jeho povrch a umožnit rychlé rozptýlení tepla. Několik kanálů umožňuje otevřenou ventilaci a proudění vzduchu. Tento systém efektivního systému chlazení výrazně snižuje potřebu aktivního chlazení, které snižuje potřebu používání větráku, a tak redukuje hluk proudění vzduchu.

 

 

 

 

Držáky RMS
Tyto 2 specializované sady jsou určeny pro modely Radion XR15 a XR30. Každá sada obsahuje vše co potřebujete pro upevnění osvětlení Radion na téměř jakékoliv standardní nebo bezrámové akvárium.
Každá sada obsahuje několik pohyblivých ramen/kolejnic a otočnou úchytnou plochu "x-bracket", která vám umožňí jednoduše umístit váš Radion tam, kde jej potřebujete mít.

 


 

Kolejnicový systém RMS
Tento systém umožňuje upevnit více světel typu Radion XR30 nebo Radion XR15. Tato sada obsahuje:

 

* vestavěný systém pro upevnění/skrytí kabelů
* kompatibilní úpravy pro rámová, bezrámová a typ "euro-braced" nádrže
* jde o pevný systém ač představuje lehkou konstrukci
* hliníkový povrch
* upevňující posuvné koncovky pro horizontální a rotační upevnění
* optimální upevnění Radion osvětlení ve výši cca 18 cm (7")) nad hranou nádrže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovládací webová platforma
EcoSmart Live je cloudové řešení, je centrem pro ovládání přístrojů fy EcoTech Marine. Ovládejte a upravujte své Radiony a čerpadla VorTech kdykoliv a odkudkoliv. Vše co potřebujete je připojení na internet a weboový prohlížeč (Chrome, Firefox nebo Safari). A protože jsou všechna data uložena v cloudu, vaše připojení je vždy zabezpečeno a vaše data jsou uložena, abyste je mohli používat při ovládání a programování.


Ovládejte svá zařízení odkudkoliv a kdykoliv...
Nezáleží na tom, kam vás život zavede, vaše akvárium bude vždy s vámi. Díky cloudovému řešení EcoSmart Live se můžete pomocí internetového připojení a webového prohlížeče kdykoliv připojit - buď prostřednictvím PC, pomocí tabletu či chytrého telefonu.
Mějte klid v duši a užívejte volných chvil s vědomím, že jsou váš útes a jeho obyvatelé v pořádku. (A navíc můžete říci sbohem instalacím softwaru či aktualizacím, protože se vše instaluje automaticky.)

 

Ovládejte vaše zařízení...
Je na vás, do jaké hloubky chcete zařízení ovládat/řídit. Například, použijte jeden z mnoha předdefinovaných programů pro osvětlení Radion — nebo vytvořte svá vlastní nastavení, kterými budete ovládat každou barvu zvlášť. Můžete změnit i intenzitu osvětlení v průběhu dne a upravovat lunární fáze v průběhu noci.

 


Další úroveň využití EcoSmart Live
Vlastnit ReefLink není nutností pro připojení k EcoSmart Live, ale bude se vám líbit flexibilia a svoboda, kterou nabízí. Reeflink vám pomůže odstranit potřebu pravidelného připojování se k Radionu pomocí USB, protože umožňuje stálé připojení vašeho akvária k síti. Díky ReefLinku můžete používat iPhone, iPad a chytré telefony/tablety na platformě Android ke vzdálenému ovládání vašich Radionů atd.

 

S tímto zbožím kupují
RMS Track, 179,07 cm RMS Track, 179,07 cm Kód:
Připraveno k odeslání
pro zavěšení svítidel Radion
3.650,00 Kč
Detail
ReefLink EcoTech Marine ReefLink EcoTech Marine Kód:
Připraveno k odeslání
pro připojení zařízení Ecotech Marine na EcoSmart Live
3.890,00 Kč
Detail
Multi RMS Hanging Kit Multi RMS Hanging Kit Kód:
Připraveno k odeslání
pro zavěšení svítidel Radion
1.400,00 Kč
Detail
RMS Track, 128,27 cm RMS Track, 128,27 cm Kód:
Připraveno k odeslání
pro zavěšení svítidel Radion
2.670,00 Kč
Detail
Multi RMS XR15 Slide Multi RMS XR15 Slide Kód:
Připraveno k odeslání
pouze pro modely G4 a starší
950,00 Kč
Detail
Multi RMS Arms Kit 2 kusy Multi RMS Arms Kit 2 kusy Kód:
Připraveno k odeslání
pro zavěšení svítidel Radion
4.770,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.